رییس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر:
حضور پرشور مردم در انتخابات موجب تقویت قدرت و امنیت ملی می‌شود

10 اسفند 1402

رییس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات موجب تقویت قدرت و امنیت ملی و هموارسازی راه توسعه کشور می‌شود.

دکتر مرادعلی فولادوند در نشست هم‌اندیشی اعضای شورای کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: امروز هر برگه رأی که به صندوق انداخته می‌شود در حقیقت رأی برای حفظ نظام جمهوری اسلامی و ارزش‌های انقلاب و این برای کشور بسیار باارزش و بااهمیت است و با رأی خود سرنوشتمان را تعیین کنیم.
وی تصریح کرد: رونق بخشیدن به حضور پرشور مردم در انتخابات پیشرو لازم و ضروری است و بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر تشویق مردم را برای حضور در انتخابات سرلوحه کار خود قرار داده است.
دکتر فولادوند اضافه کرد: ادامه فعالیت‌های فرهنگی حلقه صالحین با تأکید بر تبیین دستاوردهای نظام اسلامی نیز مورد توجه همه اعضا قرار گرفت.
وی تصریح کرد: تلاش در جهت اثربخشی بیشتر درمانگاه‌های تخصصی صحرایی و پیگیری برای ارائه خدمات اثربخش بهداشتی درمانی به هم استانی‌های عزیز موضوع دیگری است که اعضای شورای کانون بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر در عملیات شدن آن صحه گذاشته و خود را متعهد به ادامه آن می‌دانند.
دکتر فولادوند اضافه کرد: اعضای شورای کانون متعهد می‌شوند با ادامه فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی مسائل و موضوعات مختلف بهداشتی درمانی و فرهنگی حوزه سلامت استان را مورد توجه قرار داده و راهکارهای برون رفت از مشکلات را با هم‌اندیشی به مدیران حوزه سلامت ارائه دهند.
رییس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: بسیج جامعه پزشکی خود را موظف می‌داند در راستای قانون حمایت خانواده و جوانی جمعیت و در چهارچوب طرح نفس نسبت به کشف مولودهایی که احتمال سقط‌جنینی وجود دارد تلاش نموده و از طریق آموزش مشوق‌های لازم نسبت به منحرف نمودن آن‌ها و کمک به تولد نوزادان جدید اقدام نماید.
در آستانه انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری نشست هم‌اندیشی اعضای شورای کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مربیان، حلقه‌های صالحین و جهادگران سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.


   

تاریخ بروز رسانی:   10 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >