نیروی انتظامی با خاطیان حادثه اصابت گلوله به راننده دیلمی برخورد کند+فیلم

9 تير 1400

عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: خبر کشته شدن جوانی که برای تأمین حداقل زندگی خود مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جان خود را از دست داد موجب تأثر شدید عمومی است.

او افزود: بار‌ها به مسئولین ملی و استانی تذکر داده ایم اگر توان ایجاد اشتغال پایدار برای مردم به ویژه جوانان شایسته ما را ندارید، بگذارید از حداقل‌ها برخوردار باشند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر اجازه ورود کالا‌های ملوانی را با زحمت می‌دهید و مردم عزیز ما از این طریق با مشقت زندگی می‌کنند باید اجازه انتقال آن را هم بدهید، با محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها نگذارید زندگی مردم تلخ شود، ولی متأسفانه گوشی بدهکار نیست.

جمیری بیان کرد: این مصیبت را به مردم دیلم  به ویژه خانواده آن عزیز تسلیت عرض می‌کنم و از مسئولین نیروی انتظامی می‌خواهم با خاطیان برخورد جدی کنند و زمینه جبران خسارت را فراهم سازند.

گفته می‌شود چند روز پیش راننده جوان دیلمی هنگام انتقال کالای ملوانی در جاده قم-تهران، خودروی او مورد اصابت گلوله نیروی انتظامی قرار گرفت. به این علت خودرو منحرف شد و او جان باخت.

تصویری که پس از وقوع این حادثه ضبط شده بود در شبکه‌های اجتماعی استان بوشهر انعکاس یافت و واکنش‎‌هایی را به دنبال داشت.

 

لینک دانلود فیلم : cdn.yjc.news/files/fa/news/1400/4/8/14242616_465.mp4   

تاریخ بروز رسانی:   9 تير 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >